BoboVita aż 200g Krupniczek z cielęciną, po 8. miesiącu

Opakowanie 200 g
BoboVita aż 200g Krupniczek z cielęcinąBoboVita aż 200g Krupniczek z cielęciną
masa netto
200 g
Data przydatności:
2026-10-15
cena za kilogram
12,45 zł / kg
Kod kreskowy(EAN):
5900852940507
Cena: 2,49 zł
2.49 PLN 2026-10-15 NewCondition
Opakowanie 200 g
woda użyta do przygotowania warzywa 36,2%: marchewka 13% ziemniaki 11,4% por 4% seler 3,4% pietruszka cebula mięso cielęce 8% kasza jęczmienna 3% mąka pszenna olej rzepakowy natka pietruszki koper Dodatkowe informacje: zawiera gluten (kasza jęczmienna, mąka pszenna) i seler bez dodatku soli

inne produkty w kategorii obiadki i zupki

BoboVita aż 200g Krupniczek z cielęciną w sklepie dodomku.pl należy do kategorii obiadki i zupki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

krótka data, bardzo niska cena
BoboVita aż 200g Jarzynowa z BoboVita aż 200g Jarzynowa z
kurczakiem po 5. miesiącu 200 g
9,95zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
42
Data przydatności
2026-10-07
BoboVita aż 200g Barszcz ukraiński BoboVita aż 200g Barszcz ukraiński
po 8. miesiącu 200 g
18,10zł/kg

Cena: 3,62 zł

PLN
1
56
Data przydatności
2026-11-28
krótka data, bardzo niska cena
BoboVita aż 200g Rosołek z kurczaka BoboVita aż 200g Rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 200 g
9,95zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
69
Data przydatności
2026-10-08
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
BoboVita obiadek risotto BoboVita obiadek risotto
z indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-05-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5