BoboVita Zupa dyniowa, po 4. miesiącu

<p>&lt;p&gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;span&amp;gt;Produkt przeznaczony dla małych dzieci po 4 miesiącu życia. Skład oraz konsystencja odpowiednie do wieku dziecka. Jakość potwierdzona na 100%.&amp;lt;/span&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&lt;/p&gt;</p>

BoboVita Zupa dyniowaBoboVita Zupa dyniowa
masa netto
125 g
Data przydatności:
2027-07-30
cena za kilogram
47,92 zł / kg
Kod kreskowy(EAN):
5900852076473
Cena: 5,99 zł
Kup 6 szt. po 5.90 zł/szt
5.99 PLN 2027-07-30 NewCondition

<p>&lt;p&gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;span&amp;gt;Produkt przeznaczony dla małych dzieci po 4 miesiącu życia. Skład oraz konsystencja odpowiednie do wieku dziecka. Jakość potwierdzona na 100%.&amp;lt;/span&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&lt;/p&gt;</p>


<p>&lt;p&gt;&amp;lt;p&amp;gt;&amp;lt;span&amp;gt;Dynia piżmowa 70 %, woda użyta do przygotowania, mąka ryżowa 4,5 %.&amp;lt;/span&amp;gt;&amp;lt;/p&amp;gt;&lt;/p&gt;</p>


inne produkty w kategorii obiadki i zupki

BoboVita Zupa dyniowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii obiadki i zupki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
z indykiem po 5. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-01
BoboVita obiadek marchewka BoboVita obiadek marchewka
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-08-13
BoboVita zupka jarzynowa BoboVita zupka jarzynowa
po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2028-01-15
BoboVita zupka marchewkowa BoboVita zupka marchewkowa
z ryżem po 4. miesiącu 125 g
34,32zł/kg

Cena: 4,29 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-09-17
BoboVita obiadek brokuły BoboVita obiadek brokuły
po 4. miesiącu 125 g
37,52zł/kg

Cena: 4,69 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-09-10
BoboVita zupka rosołek z kurczaka BoboVita zupka rosołek z kurczaka
z ryżem po 6. miesiącu 190 g
42,05zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
38
Data przyd. 2027-08-06
BoboVita obiadek risotto BoboVita obiadek risotto
z indykiem po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2028-05-06
BoboVita obiadek warzywa BoboVita obiadek warzywa
w potrawce z cielęciną po 12. miesiącu 250 g
35,96zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5