BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa kukurydziane wyśmienicie bananowe, po 7. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1652 / 390 kJ / kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 2,2 g |
| - kwasy nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany, w tym: | 84 g |
| - cukry | 3,3 g |
| Błonnik | 2,7 g |
| Białko | 7,1 g |
| Sól | 0,01 g |
| Tiamina | 0,8 mg (160 %)** |
| **% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.






Koszyk z zakupami