BoboVita Gulasz drobiowy z pieczarkami, po 15. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 292/70 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 2,4 g |
| - kwasy nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany, w tym: | 8,4 g |
| - cukry | 1,3 g |
| Błonnik | 1,4 g |
| Białko | 2,9 g |
| Sól | 0,03 g |
| Kwas alfa-linolenowy (ALA) | 0,2 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii obiadki i zupki
Produkt Produkt dla małych dzieci: gulasz drobiowy z pieczarkami. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany firmy BoboVita znajduje się w kategorii obiadki i zupki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu obiadki i zupki:
warzywa 41 % (groszek 18 %, cukinia 11 %, marchewka 7 %, zielona papryka, por), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z indyka 8 %, skrobia kukurydziana, olej (...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_obiadek_risotto_z_indykiem/24252.htmlwarzywa 50 % (odtworzony przecier pomidorowy 38 %, *kawałki papryki 7 %, cebula), *kawałki gotowanego makaronu 17 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku), woda użyta (...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Pasta_z_pomidorami_szynka_i_papryka/109732.html2028-01-09
warzywa 57 % (odtworzony przecier pomidorowy 24 %, cukinia 23 %, marchewka 7 %, cebula), woda użyta do przygotowania, gotowany makaron 12 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Makaron_z_morszczukiem_i_warzywami/112598.html2027-12-17
warzywa 54 % (*kawałki kalafiora 34 %, *kawałki ziemniaków 20 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5 %, odtworzone mleko pełne 8 %, mąka kukurydziana, olej rzepak(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Biale_warzywa_z_indykiem_w_sosie/112602.html2027-04-23
warzywa 70 % (ziemniaki, odtworzony przecier pomidorowy 20,8 %, marchewka 17 %, dynia 8 %), woda użyta do przygotowania, mięso z kurczaka 8 %, gotowany makaron 6,5 % (mąka z p(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Bobovita_zupka_krem_z_dynia_kurczakiem_i_kluseczkami/113436.htmlwarzywa 52,5 % (ziemniaki, seler, marchewka 6 %, cukinia 4 %, szpinak 4 %, cebula, groszek 2 %), woda użyta do przygotowania, mięso z królika 8 %, gotowany makaron 4 % (mąka z(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_zupka_krem_z_krolikiem_i_kluseczkami/113438.htmlwarzywa 66 % (odtworzony przecier pomidorowy 23,7 %, ziemniaki, seler 10 %, marchewka 6,5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, mięso wołowe 8 %, gotowany makaron 5,7 % (mą(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Gulasz_z_wolowina_i_makaronem/113442.html2027-03-04
warzywa 47 % (marchewka 19 %, batat 12 %, pasternak, odtworzony przecier pomidorowy 5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, gotowana kasza bulgur (z pszenicy) 9 %, mięso z (...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Kaszotto_Kasza_bulgur_z_indykiem_i_batatem/121182.html2027-12-12






Koszyk z zakupami