BoboVita deserek brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 217 /51 kJ / kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,1 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 11 g |
| - cukry | 7,3 g |
| Błonnik | 1,4 g |
| Białko | 0,8 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 15 mg (60 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii owoce i desery w słoiczkach
Produkt Produkt dla niemowląt i małych dzieci: przecier brzoskwinie, jabłka, banany i kiwi. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany firmy BoboVita znajduje się w kategorii owoce i desery w słoiczkach, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce i desery w słoiczkach:
jabłka 56,8 %, banany 20 %, woda użyta do przygotowania, zagęszczony sok jabłkowy, mąka owsiana 2 %, skrobia pszenna bezglutenowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Cena: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_deserek_jablka_i_banany_z_kleikiem_owsianym/24321.htmlCena: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_deserek_morele._banany_i_jablka/29578.htmljabłka 51 %, banany 20 %, sok jabłkowy odtworzony z zagęszczonego soku, maliny 10 %, przecier z czarnej marchwi, mąka kukurydziana 2,4 %, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Cena: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_deserek_jablka._banany_i_maliny_z_kaszka_kukurydziana/55837.htmlCena: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_deserek_jablka._banany_i_pomarancze/28721.htmlbrzoskwinie 35 %, jabłka 30 %, kawałki jabłek 22,4 %, mango 10 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Cena: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_deserek_brzoskwinie._jablko_i_mango/85179.html2027-11-25
brzoskwinie 35 %, jabłka 25 %, woda użyta do przygotowania, banany 12 %, mąka ryżowa, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Cena: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_deserek_brzoskwinie._jablka_i_banany/28715.html2028-01-07
gruszki Williamsa 42 %, jabłka 40 %, mirabelki 8 %, morele 8 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Cena: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_deserek_salatka_z_owocow_lata/28719.htmlCena: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_deserek_jablko/28713.html






Koszyk z zakupami