BoboVita obiadek warzywa w potrawce z cielęciną, po 12. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 277 / 66 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 2,3 g |
| - kwasy nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany, w tym: | 8,1 g |
| - cukry | 2,0 g |
| Błonnik | 1,5 g |
| Białko | 2,5 g |
| Sól | 0,08 g |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 0,12 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
Marzena | 2015-09-13 15:38:45
polecam :)
inne produkty w kategorii obiadki i zupki
BoboVita obiadek warzywa w potrawce z cielęciną w sklepie dodomku.pl należy do kategorii obiadki i zupki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
warzywa 66 % (odtworzony przecier pomidorowy 36 %, marchewka 20 %, pietruszka 6 %, por), gotowany makaron 13 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku), woda użyta do pr(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_obiadek_kluseczki_z_warzywami_i_indykiem/24251.htmlwarzywa 41 % (groszek 18 %, cukinia 11 %, marchewka 7 %, zielona papryka, por), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z indyka 8 %, skrobia kukurydziana, olej (...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_obiadek_risotto_z_indykiem/24252.htmlwarzywa 62 % (odtworzony przecier pomidorowy 31 %, marchewka 15 %, czerwona papryka, por, cebula, pietruszka 2 %), gotowany ryż 19 %, mięso z kurczaka 8 %, woda użyta do przyg(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_obiadek_warzywa_z_kurczakiem_w_pomidorach/24253.htmlwarzywa 58 % (odtworzony przecier pomidorowy 33 %, marchewka 13 %, groszek 8 %, cebula), gotowany makaron 16 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku), woda użyta do pr(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_obiadek_spaghetti_po_bolonsku/28757.htmlwarzywa 57 % (zielony groszek 30 %, ziemniaki 17 %, marchewka 10 %), woda użyta do przygotowania, mięso wołowe 8 %, mąka kukurydziana, olej rzepakowy, skrobia kukurydziana
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_obiadek_warzywna_potrawka_z_wolowina/56247.htmlwarzywa 57 % (odtworzony przecier pomidorowy 24 %, cukinia 23 %, marchewka 7 %, cebula), woda użyta do przygotowania, gotowany makaron 12 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Makaron_z_morszczukiem_i_warzywami/112598.html2027-12-17
warzywa 57 % (batat 20 %, ziemniak 17 %, kawałki marchewki 6,7 %, cebula, groszek 3,3 %, zielona fasolka 3 %, puree z marchewki 2,1 %, szpinak), woda użyta do przygotowania, m(...)
Cena: 6,15 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Kolorowe_warzywa_z_kurczakiem_i_batatami/121361.html2026-09-23
warzywa 50% (kawałki ziemniaków 19 %, kawałki marchewki 11 %, odtworzony przecier pomidorowy 8,3 %, groszek, por, papryka 3 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5(...)
Cena: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Gulasz_drobiowy_z_pieczarkami/109730.html






Koszyk z zakupami