BoboVita obiadek dynia z kurczakiem i ziemniaczkami, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 232/55 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 1 g |
| - kwasy nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany, w tym: | 8,2 g |
| - cukry | 2,3 g |
| Błonnik | 1,5 g |
| Białko | 2,6 g |
| Sól | 0,04 g |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 0,1 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii obiadki i zupki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak BoboVita obiadek dynia z kurczakiem i ziemniaczkami do kategorii obiadki i zupki.
woda użyta do przygotowania, warzywa 23 % (marchewka 15 %, pietruszka, por 1,5 %, seler), ryż gotowany 21 %, mięso z kurczaka 8 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, natka (...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_zupka_rosolek_z_kurczaka_z_ryzem/18865.htmlwarzywa 37 % (marchewka 19 %, pietruszka 7 %, seler, cebula, brokuły 2 %), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 19 %, mięso cielęce 8 %, olej rzepakowy, natka pietruszki,(...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_zupka_rosolek_z_cieleciny_z_ryzem/24265.htmlwarzywa 49 % (odtworzony przecier pomidorowy 22 % , marchewka 17 %, pietruszka 5 %, por), wodą użyta do przygotowania, gotowany ryz 16 %, mięso z kurczaka 9,5 %, olej rzepakow(...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_zupka_pomidorowa_z_kurczakiem_i_ryzem/24268.html2027-05-14
warzywa 64,5 % (marchewka 33 %, ziemniaki 19 %, odtworzony przecier pomidorowy 12,5 %), woda użyta do przygotowania, mięso z kurczaka 8 %, skrobia pszenna bezglutenowa, olej r(...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_obiadek_bukiet_warzyw_z_kurczakiem/24270.htmlwarzywa 53 % (odtworzony przecier pomidorowy 26 %, marchewka 22 %, cebula), ryż gotowany 22 %, woda użyta do przygotowania, ryba z dorszowatych 9 %, skrobia pszenna bezgluteno(...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_obiadek_warzywa_z_delikatna_ryba/28754.htmlwarzywa 61 % (pietruszka 40 % marchewka 9 %, ziemniaki 7 %, groszek 5 %), woda użyta do przygotowania, mięso wieprzowe ze schabu 8 %, gotowany makaron 4 % (mąka z pszenicy dur(...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Bobovita_obiadek_warzywa_ze_schabem_i_kluseczkami/30753.htmlwarzywa 63 % (marchewka 31 %, odtworzony przecier pomidorowy 12,5 %, ziemniaki 12 %, dynia piżmowa 5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, mięso wieprzowe 8 %, gotowany ryż(...)
Cena: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_obiadek_warzywa_z_soczysta_wieprzowina/77139.html2027-10-09
warzywa 45,7 % (marchewka 28 %, ziemniaki 16 %, seler 1,7 %), woda użyta do przygotowania, kleik ryżowy, mięso z kurczaka 9 %, olej rzepakowy
Cena: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Jarzynowa_z_kurczakiem/111580.html2027-12-18






Koszyk z zakupami