BoboVita kaszka mleczno-ryżowa z sokiem malinowym, po 4. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g kaszki BoboVita |
|---|---|
| Wartość energetyczna kJ | 1806 kJ |
| Wartość energetyczna kcal | 428 kcal |
| Tłuszcz, w tym: g | 9,8 g |
| - kwasy nasycone g | 2,3 g |
| Węglowodany, w tym: | 71 g |
| - cukry g | 29 g |
| Błonnik g | 0,9 g |
| Białko g | 13 g |
| Sól g | 0,25 g |
| Witaminy | |
| Witamina A µg | 419 (105 %)* |
| Witamina D µg | 7,4 (74 %)* |
| Witamina E mg | 7,6 |
| Witamina C mg | 43 (172 %)* |
| Tiamina mg | 1,2 (240 %)* |
| Witamina B6 mg | 0,64 (91 %)* |
| Biotyna µg | 21 |
| Składniki mineralne | |
| Sód mg | 101 mg |
| Wapń mg | 453 (113 %)* |
| Żelazo mg | 6,9 (115 %)* |
| Jod µg | 84 (120 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia | |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu. | |
| Opakowanie zawiera około 5-6 porcji pełnowartościowych posiłków mleczno-zbożowych. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
mąka ryżowa 45,8 %, odtłuszczone mleko w proszku 22,4 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 11 %, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy słoneczni(...)
Preis: 10,39 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/milchig_Reisbrei_mit_modifizierten_Milch_mit_Bananen_banan/18819.htmlmąka ryżowa 45,8 %, odtłuszczone mleko w proszku 22,4 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 11 %, cukier, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy s(...)
Preis: 10,39 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/milchig_Reisbrei_mit_modifizierten_Milch_mit_Himbeeren_malina/18820.htmlmąka ryżowa 45,6 %, odtłuszczone mleko w proszku 25,3 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 17 %, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy słoneczni(...)
Preis: 10,39 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Milch_und_Reisbrei._Vanille_wanilia/113700.htmlkasza manna (z pszenicy) 45,8 %, odtłuszczone mleko w proszku 25,3 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 17 %, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokoolein(...)
Preis: 10,39 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Griemilchbrei/113963.html2026-10-08
mąka ryżowa 43,5 %, odtłuszczone mleko w proszku 22,4 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 11 %, cukier, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy s(...)
Preis: 10,39 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/milchig_Reisbrei_mit_modifizierten_Milch_mit_Fruchtgeschmack_3_owoce_Smaczna_Kolacja/18818.htmlmąki pełnoziarniste 38,4 % (pszenna 36 %, owsiana 0,8 %, żytnia 0,8 %, z pszenicy orkisz 0,8 %), odtłuszczone mleko w proszku 22,4 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z ml(...)
Preis: 10,39 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/sue_Trume_milchigen_Brei_wielozbozowa_Tutti_Frutti_4_owoce/28051.htmlmąka ryżowa 45,2 %, odtłuszczone mleko w proszku 22,3 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 11 %, cukier, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy s(...)
Preis: 10,39 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/milchig_Reisbrei_mit_Waldfruchten_owoce_lesne/31221.htmlmąka ryżowa 45,3 %, odtłuszczone mleko w proszku 22,4 %, odmineralizowana serwatka w proszku (z mleka) 11 %, cukier, oleje roślinne (słonecznikowy, rzepakowy, wysokooleinowy s(...)
Preis: 10,39 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_MilchReisbrei_Erdbeere_truskawka/99609.html






Einkaufswagen