BoboVita Drugie Śniadanko gruszka, jabłko, suszona śliwka z kaszką kukurydzianą, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 269/64 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,1 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 14 g |
| - cukry | 11 g |
| Błonnik | 2,1 |
| Białko | 0,5 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 20 mg (80 %) |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Mleko : | Nie zawiera |
Preis: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_Swinka_Peppa_jagody_i_jablka_z_bananem/96734.htmljabłko 77 %, gruszka 15 %, pomarańcza 5 %, mąka owsiana pełnoziarnista 1,5 %, kasza manna (z pszenicy) 1,3 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Preis: 2,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Drugie_Sniadanko_jablko._gruszka._pomarancza_z_kaszka_owsiana_i_manna/122112_2356794_299.html2026-06-19
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Ein_Freund_in_einem_Rohr_mit_BirnenFrucht_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlPreis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Ein_Freund_in_einem_Rohr_Strawberry_Banana_Apple_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruchtmousse_aus_Banane_und_Apfel_mit_Erdbeere_und_Kiwi_banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmljabłko 48,7 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruchtmousse_mit_Beeren_und_pfeln_mit_Banane_jagody_i_jablka_z_bananem/73775.htmlPreis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruchtschaumbanane_mit_Mango_und_Kokosmilch_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmljabłko 29 %, banan 24,5 %, jogurt naturalny typu greckiego (z mleka) 15 %, jagody 10 %, jeżyny 7,5 %, truskawki 7,5 %, czarna marchew, mąka ryżowa, koncentrat składników miner(...)
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_w_tubce_JogoMi_owoce_jagodowe_z_bananem/96726.html






Einkaufswagen