BoboVita deserek jabłka, banany i maliny z kaszką kukurydzianą, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 249/59 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,1 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 13 g |
| - cukry | 11 g |
| Błonnik | 1,7 g |
| Białko | 0,6 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 15 mg (60 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
jabłka 56,8 %, banany 20 %, woda użyta do przygotowania, zagęszczony sok jabłkowy, mąka owsiana 2 %, skrobia pszenna bezglutenowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Preis: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Fruchte_pfel_mit_Bananen_mit_Haferflocken_z_kleikiem_owsianym/24321.htmlPreis: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Tafelpfel_und_Aprikosen_mit_Bananen_i_jablka/29578.htmlbrzoskwinie 35 %, jabłka 27 %, woda użyta do przygotowania, banany 10 %, kiwi 5 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Preis: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Obst_Pfirsiche._pfel._Bananen_und_Kiwi_jablka._banany_i_kiwi/55869.htmlPreis: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Fruchten_pfel_._Bananen_und_saftigen_Orangen_i_pomarancze/28721.htmlbrzoskwinie 35 %, jabłka 30 %, kawałki jabłek 22,4 %, mango 10 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Preis: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Pfirsiche._Apfel_und_Mangos_jablko_i_mango/85179.html2027-11-25
brzoskwinie 35 %, jabłka 25 %, woda użyta do przygotowania, banany 12 %, mąka ryżowa, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Preis: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Tafelpfel_und_Bananen_mit_Pfirsichen_jablka_i_banany/28715.html2028-01-07
gruszki Williamsa 42 %, jabłka 40 %, mirabelki 8 %, morele 8 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Preis: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Dessert_Salat_mit_Sommerfrucht_z_owocow_lata/28719.htmlPreis: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Zunchst_nur_Teelffel_Apfel_vit_./28713.html






Einkaufswagen