BoboVita Makaron z morszczukiem i warzywami, po 12. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 246/59 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 1,9 g |
| - kwasy nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany, w tym: | 7,1 g |
| - cukry | 1,4 g |
| Błonnik | 1,4 g |
| Białko | 2,6 g |
| Sól | 0,05 g |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 0,11 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Jaja : | Zawiera |
| Ryba : | Zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
warzywa 41 % (groszek 18 %, cukinia 11 %, marchewka 7 %, zielona papryka, por), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z indyka 8 %, skrobia kukurydziana, olej (...)
Preis: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Obiadek_hausgemachten_Risotto_mit_saftigen_Truthahn_z_indykiem/24252.htmlwarzywa 57 % (batat 20 %, ziemniak 17 %, kawałki marchewki 6,7 %, cebula, groszek 3,3 %, zielona fasolka 3 %, puree z marchewki 2,1 %, szpinak), woda użyta do przygotowania, m(...)
Preis: 6,15 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Kolorowe_warzywa_z_kurczakiem_i_batatami/121361.html2026-09-23
warzywa 50% (kawałki ziemniaków 19 %, kawałki marchewki 11 %, odtworzony przecier pomidorowy 8,3 %, groszek, por, papryka 3 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5(...)
Preis: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Huhnereintopf_mit_Pilzen_z_pieczarkami/109730.htmlwarzywa 50 % (odtworzony przecier pomidorowy 38 %, *kawałki papryki 7 %, cebula), *kawałki gotowanego makaronu 17 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku), woda użyta (...)
Preis: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Pasta_mit_Tomaten._Schinken_und_Paprika_i_papryka/109732.html2028-01-09
warzywa 54 % (*kawałki kalafiora 34 %, *kawałki ziemniaków 20 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5 %, odtworzone mleko pełne 8 %, mąka kukurydziana, olej rzepak(...)
Preis: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Weies_Gemuse_mit_Truthahn_in_Soe_w_sosie/112602.html2027-04-23
warzywa 70 % (ziemniaki, odtworzony przecier pomidorowy 20,8 %, marchewka 17 %, dynia 8 %), woda użyta do przygotowania, mięso z kurczaka 8 %, gotowany makaron 6,5 % (mąka z p(...)
Preis: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Bobovita_Cremesuppe_mit_Kurbis._Huhnchen_und_Kndeln_kurczakiem_i_kluseczkami/113436.htmlwarzywa 52,5 % (ziemniaki, seler, marchewka 6 %, cukinia 4 %, szpinak 4 %, cebula, groszek 2 %), woda użyta do przygotowania, mięso z królika 8 %, gotowany makaron 4 % (mąka z(...)
Preis: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Cremesuppe_mit_Kaninchen_und_Kndeln_i_kluseczkami/113438.htmlwarzywa 66 % (odtworzony przecier pomidorowy 23,7 %, ziemniaki, seler 10 %, marchewka 6,5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, mięso wołowe 8 %, gotowany makaron 5,7 % (mą(...)
Preis: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Gulasch_mit_Rindfleisch_und_Nudeln_i_makaronem/113442.html2027-03-04






Einkaufswagen