BoboVita Mus owocowy w tubce jagody i jabłka z bananem, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 284/67 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,2 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 15 g |
| - cukry | 15 g |
| Błonnik | 2 g |
| Białko | 0,6 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 20 mg (80 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Ein_Freund_in_einem_Rohr_mit_BirnenFrucht_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlPreis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Ein_Freund_in_einem_Rohr_Strawberry_Banana_Apple_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruchtmousse_aus_Banane_und_Apfel_mit_Erdbeere_und_Kiwi_banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmlPreis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruchtschaumbanane_mit_Mango_und_Kokosmilch_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmljabłko 29 %, banan 24,5 %, jogurt naturalny typu greckiego (z mleka) 15 %, jagody 10 %, jeżyny 7,5 %, truskawki 7,5 %, czarna marchew, mąka ryżowa, koncentrat składników miner(...)
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_w_tubce_JogoMi_owoce_jagodowe_z_bananem/96726.htmlgruszka 59 %, suszona śliwka 15 % (suszona śliwka, woda), marchewka 15 %, burak 10,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Birnenmousse_mit_Roter_Bete_und_Trockenpflaume_buraczkiem_i_suszona_sliwka/113563.htmljabłko 49 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Bananenmousse_mit_Blaubeeren_und_schwarzen_Johannisbeeren_banan_z_jagodami_i_czarna_porzeczka/113565.htmlPreis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Der_erste_Freund_in_einem_Rohr_Lffel_Apfel_Banane_jablko_i_banany/48292.html






Einkaufswagen