BoboVita zupka krupniczek z cielęciną, po 8. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 228/54 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 1,7 g |
| - kwasy nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany, w tym: | 6,4 g |
| - cukry | 1,2 g |
| Błonnik | 1,5 g |
| Białko | 2,6 g |
| Sól | 0,02 g |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 0,09 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Seler : | Zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
woda użyta do przygotowania, warzywa 23 % (marchewka 15 %, pietruszka, por 1,5 %, seler), ryż gotowany 21 %, mięso z kurczaka 8 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, natka (...)
Preis: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Suppe_hausgemachte_Huhnerbruhe_mit_Reis_z_ryzem/18865.htmlwarzywa 37 % (marchewka 19 %, pietruszka 7 %, seler, cebula, brokuły 2 %), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 19 %, mięso cielęce 8 %, olej rzepakowy, natka pietruszki,(...)
Preis: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/zarte_KalbsbruheSuppe_mit_Reis_z_ryzem/24265.htmlwarzywa 49 % (odtworzony przecier pomidorowy 22 % , marchewka 17 %, pietruszka 5 %, por), wodą użyta do przygotowania, gotowany ryz 16 %, mięso z kurczaka 9,5 %, olej rzepakow(...)
Preis: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Tomatensuppe_mit_Huhn_und_Reis_mild_z_kurczakiem_i_ryzem/24268.html2027-05-14
warzywa 53 % (odtworzony przecier pomidorowy 26 %, marchewka 22 %, cebula), ryż gotowany 22 %, woda użyta do przygotowania, ryba z dorszowatych 9 %, skrobia pszenna bezgluteno(...)
Preis: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Obiadek_Gemuse_mit_zarten_Fisch_z_delikatna_ryba/28754.htmlwarzywa 63 % (marchewka 31 %, odtworzony przecier pomidorowy 12,5 %, ziemniaki 12 %, dynia piżmowa 5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, mięso wieprzowe 8 %, gotowany ryż(...)
Preis: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Saftiges_Schweinefleisch_mit_Gemuse_wieprzowina/77139.html2027-10-09
warzywa 45,7 % (marchewka 28 %, ziemniaki 16 %, <span style='font-weight: bold;'>seler</span> 1,7 %), woda użyta do przygotowania, kleik ryżowy, mięso z kurczaka 9 %, olej rze(...)
Preis: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Gemuse_mit_Huhn_kurczakiem/111580.html2027-12-18
warzywa 51 % (buraki czerwone 14 %, odtworzony przecier pomidorowy 10,4 %, biała fasola 7,8 %, marchewka 6 %, ziemniaki, por, seler, pietruszka), woda użyta do przygotowania, (...)
Preis: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Ukrainischer_Borschtsch/113440.htmlwarzywa 56 % (marchewka 35 %, ziemniaki 16 %, groszek 3 %, por 2 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 9,5 %, skrobia pszenna bezglutenowa, olej rzepakowy
Preis: 4,29 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Obiadek_Gemuse_mit_aromatischen_Truthahn_z_indykiem/20748.html






Einkaufswagen