BoboVita Mus w tubce JogoMi! z truskawkami i malinami, po 8. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 371/88 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 2,9 g |
| - kwasy nasycone | 1,8 g |
| Węglowodany, w tym: | 12 g |
| - cukry | 8,7 g |
| Błonnik | 1,3 g |
| Białko | 3,2 g |
| Sól | 0,05 g |
| Witamina C | 6,8 mg (27 %) |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/The_first_friend_in_a_tube_Spoon_Apple_Banana_jablko_i_banany/48292.htmlprice: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/A_friend_in_a_tube_with_Pear_Fruit_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlprice: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/A_friend_in_a_tube_Strawberry_Banana_Apple_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruit_mousse_of_banana_and_apple_with_strawberry_and_kiwi_banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmljabłko 48,7 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruit_mousse_with_berries_and_apples_with_banana_jagody_i_jablka_z_bananem/73775.htmlprice: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruit_mousse_banana_with_mango_and_coconut_milk_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmljabłko 29 %, banan 24,5 %, jogurt naturalny typu greckiego (z mleka) 15 %, jagody 10 %, jeżyny 7,5 %, truskawki 7,5 %, czarna marchew, mąka ryżowa, koncentrat składników miner(...)
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_w_tubce_JogoMi_owoce_jagodowe_z_bananem/96726.htmlgruszka 59 %, suszona śliwka 15 % (suszona śliwka, woda), marchewka 15 %, burak 10,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Pear_mousse_with_beetroot_and_dried_plum_buraczkiem_i_suszona_sliwka/113563.html






Shopping Cart