BoboVita Mus owocowy w tubce jabłko i banany, po 4. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 271/64 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,1 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 15 g |
| - cukry | 14 g |
| Błonnik | 1,7 g |
| Białko | 0,4 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 20 mg (80 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/A_friend_in_a_tube_with_Pear_Fruit_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlprice: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/A_friend_in_a_tube_Strawberry_Banana_Apple_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruit_mousse_of_banana_and_apple_with_strawberry_and_kiwi_banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmljabłko 48,7 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruit_mousse_with_berries_and_apples_with_banana_jagody_i_jablka_z_bananem/73775.htmlprice: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruit_mousse_banana_with_mango_and_coconut_milk_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmljogurt naturalny (z mleka) 40 %, ser twarogowy (z mleka) 20 %, banany 13 %, truskawka 10 %, malina 5 %, jagody 5 %, cukier, mąka ryżowa, stabilizator: pektyny, naturalny aroma(...)
price: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_JogoMi_Dessert_with_strawberries_and_raspberries_z_truskawkami_i_malinami/85099.html2026-10-30
jabłko 29 %, banan 24,5 %, jogurt naturalny typu greckiego (z mleka) 15 %, jagody 10 %, jeżyny 7,5 %, truskawki 7,5 %, czarna marchew, mąka ryżowa, koncentrat składników miner(...)
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_w_tubce_JogoMi_owoce_jagodowe_z_bananem/96726.html






Shopping Cart