BoboVita Małe Odkrycia Krakersy zwierzątkowe puzzle pomidor z nutą bazylii, po 15. miesiącu

BoboVita Małe Odkrycia Krakersy zwierzątkowe puzzle pomidor z nutą bazyliiBoboVita Małe Odkrycia Krakersy zwierzątkowe puzzle pomidor z nutą bazylii
masa netto
105 g
Data przydatności:
2027-01-20
cena za kilogram
95,14 zł / kg
Kod kreskowy(EAN):
5900852069642
precio: 9,99 zł
9.99 PLN 2027-01-20 NewCondition
BoboVita BoboVita Małe Odkrycia BoboVita BoboVita Małe Odkrycia
Krakersy 105 g
95,14zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad
2027-01-20
BoboVita BoboVita BIO chrupki BoboVita BoboVita BIO chrupki
Świnka Peppa después del 7 meses 20 g
241,50zł/kg

precio: 4,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-07-06
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5