BoboVita BIO chrupki Świnka Peppa kukurydziane delikatnie marchewkowe, po 7. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1658/391 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 2,1 g |
| - kwasy nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany, w tym: | 84 g |
| - cukry | 2,8 g |
| Błonnik | 2,9 g |
| Białko | 7,6 g |
| Sól | 0,03 g |
| Tiamina | 0,8 mg (160 %)** |
| **% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
mąka kukurydziana* 95,5 %, proszek bananowy* 4,5 %, tiamina (wit. B1), *z rolnictwa ekologicznego
precio: 4,83 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_BIO_chrupki_Swinka_Peppa_kukurydziane_wysmienicie_bananowe/96739.html






Carrito de compras