BoboVita Mus w tubce JogoMi! owoce jagodowe z bananem, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 319/76 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 1,8 g |
| - kwasy nasycone | 1 g |
| Węglowodany, w tym: | 13 g |
| - cukry | 10 g |
| Błonnik | 1,8 g |
| Białko | 1,2 g |
| Sól | 0,03 g |
| Witamina C | 20 mg (80 %)* |
| * % zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
precio: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Un_amigo_en_un_tubo_con_fruta_de_la_pera_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlprecio: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Un_amigo_en_un_tubo_de_pltano_de_la_fresa_de_Apple_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
precio: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mousse_de_frutas_de_pltano_y_manzana_con_fresa_y_kiwi._banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmljabłko 48,7 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
precio: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Mousse_de_frutas_BoboVita_con_fresas_y_manzanas_con_pltano_jagody_i_jablka_z_bananem/73775.htmlprecio: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Mousse_de_frutas_BoboVita_banana_con_mango_y_leche_de_coco_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmlgruszka 59 %, suszona śliwka 15 % (suszona śliwka, woda), marchewka 15 %, burak 10,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
precio: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mousse_de_pera_con_remolacha_y_ciruela_seca_buraczkiem_i_suszona_sliwka/113563.htmljabłko 49 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
precio: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mousse_de_pltano_con_arndanos_y_grosella_negra_banan_z_jagodami_i_czarna_porzeczka/113565.htmlprecio: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/El_primer_amigo_en_un_tubo_Cuchara_Manzana_Pltano_jablko_i_banany/48292.html






Carrito de compras