BoboVita deserek jabłka, mango i banany, po 4. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 257 / 61 kJ / kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,2 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 13 g |
| - cukry | 11 g |
| Błonnik | 1,6 g |
| Białko | 0,6 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 15 mg (60 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
precio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Primero_cucharadita_solo_manzana_vit_./28713.htmljabłka 40 %, woda użyta do przygotowania, banany 28 %, skrobia kukurydziana, zagęszczony sok: cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/manzanas_de_mesa_con_delicada_pltano/28714.htmlbrzoskwinie 35 %, jabłka 25 %, woda użyta do przygotowania, banany 12 %, mąka ryżowa, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/manzanas_y_pltanos_con_melocotones_jablka_i_banany/28715.html2028-01-07
precio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/las_manzanas_y_los_melocotones_solar_i_jablka/28716.html2027-05-20
precio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/las_manzanas_y_bayas_maduras_i_gruszki_Williamsa/28718.htmlgruszki Williamsa 42 %, jabłka 40 %, mirabelki 8 %, morele 8 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/ensalada_de_postre_con_frutas_de_verano_z_owocow_lata/28719.htmlprecio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Ciruela_primer_secado_cucharilla/38667.htmljabłka 56,8 %, banany 20 %, woda użyta do przygotowania, zagęszczony sok jabłkowy, mąka owsiana 2 %, skrobia pszenna bezglutenowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/frutas_manzanas_con_pltanos_con_avena_z_kleikiem_owsianym/24321.html






Carrito de compras