BoboVita zupka rosołek z cielęciny z ryżem, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 213/51 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 1,5 g |
| - kwasy nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany, w tym: | 6,2 g |
| - cukry | 1,7 g |
| Błonnik | 1,4 g |
| Białko | 2,4 g |
| Sól | 0,05 g |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 0,06 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu. |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
woda użyta do przygotowania, warzywa 23 % (marchewka 15 %, pietruszka, por 1,5 %, seler), ryż gotowany 21 %, mięso z kurczaka 8 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, natka (...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/sopa_de_caldo_de_pollo_hecho_en_casa_con_arroz_z_ryzem/18865.htmlwarzywa 49 % (odtworzony przecier pomidorowy 22 % , marchewka 17 %, pietruszka 5 %, por), wodą użyta do przygotowania, gotowany ryz 16 %, mięso z kurczaka 9,5 %, olej rzepakow(...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Sopa_de_tomate_con_pollo_suave_y_arroz_z_kurczakiem_i_ryzem/24268.html2027-05-14
warzywa 64,5 % (marchewka 33 %, ziemniaki 19 %, odtworzony przecier pomidorowy 12,5 %), woda użyta do przygotowania, mięso z kurczaka 8 %, skrobia pszenna bezglutenowa, olej r(...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Ramo_Obiadek_de_verduras_con_una_gallina_de_oro_z_kurczakiem/24270.htmlwarzywa 53 % (odtworzony przecier pomidorowy 26 %, marchewka 22 %, cebula), ryż gotowany 22 %, woda użyta do przygotowania, ryba z dorszowatych 9 %, skrobia pszenna bezgluteno(...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Verduras_Obiadek_con_pescados_delicados_z_delikatna_ryba/28754.htmlwarzywa 61 % (pietruszka 40 % marchewka 9 %, ziemniaki 7 %, groszek 5 %), woda użyta do przygotowania, mięso wieprzowe ze schabu 8 %, gotowany makaron 4 % (mąka z pszenicy dur(...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Verduras_Obiadek_con_lomo_y_albondigas_ze_schabem_i_kluseczkami/30753.htmlwarzywa 63 % (marchewka 31 %, odtworzony przecier pomidorowy 12,5 %, ziemniaki 12 %, dynia piżmowa 5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, mięso wieprzowe 8 %, gotowany ryż(...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Jugosa_De_Cerdo_Con_Verduras_wieprzowina/77139.html2027-10-09
warzywa 45,7 % (marchewka 28 %, ziemniaki 16 %, <span style='font-weight: bold;'>seler</span> 1,7 %), woda użyta do przygotowania, kleik ryżowy, mięso z kurczaka 9 %, olej rze(...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Verduras_con_pollo_kurczakiem/111580.html2027-12-18
warzywa 51 % (buraki czerwone 14 %, odtworzony przecier pomidorowy 10,4 %, biała fasola 7,8 %, marchewka 6 %, ziemniaki, por, seler, pietruszka), woda użyta do przygotowania, (...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Borscht_ucraniano_BoboVita/113440.html






Carrito de compras