BoboVita deserek morele, banany i jabłka, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 280/66 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,1 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 15 g |
| - cukry | 9,0 g |
| Błonnik | 1,2 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 15 mg (60 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
Marzena | 2015-09-13 15:38:50
polecam :)
jabłka 56,8 %, banany 20 %, woda użyta do przygotowania, zagęszczony sok jabłkowy, mąka owsiana 2 %, skrobia pszenna bezglutenowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/frutas_manzanas_con_pltanos_con_avena_z_kleikiem_owsianym/24321.htmljabłka 51 %, banany 20 %, sok jabłkowy odtworzony z zagęszczonego soku, maliny 10 %, przecier z czarnej marchwi, mąka kukurydziana 2,4 %, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_manzanas_pltano_y_frambuesas_con_harina_de_maz_i_maliny_z_kaszka_kukurydziana/55837.htmlbrzoskwinie 35 %, jabłka 27 %, woda użyta do przygotowania, banany 10 %, kiwi 5 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/melocotones_BoboVita_de_frutas._manzanas._pltanos_y_kiwi_jablka._banany_i_kiwi/55869.htmlprecio: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/frutas_manzanas_._pltanos_y_naranjas_jugosas_i_pomarancze/28721.htmlbrzoskwinie 35 %, jabłka 30 %, kawałki jabłek 22,4 %, mango 10 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Melocotones._Manzanas_y_Mangos_jablko_i_mango/85179.html2027-11-25
brzoskwinie 35 %, jabłka 25 %, woda użyta do przygotowania, banany 12 %, mąka ryżowa, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/manzanas_y_pltanos_con_melocotones_jablka_i_banany/28715.html2028-01-07
gruszki Williamsa 42 %, jabłka 40 %, mirabelki 8 %, morele 8 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
precio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/ensalada_de_postre_con_frutas_de_verano_z_owocow_lata/28719.htmlprecio: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Primero_cucharadita_solo_manzana_vit_./28713.html






Carrito de compras