BoboVita Pasta z pomidorami szynką i papryką, po 15. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 315/75 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 1,3 g |
| - kwasy nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany, w tym: | 11 g |
| - cukry | 1,7 g |
| Błonnik | 0,9 g |
| Białko | 4,3 g |
| Sól | 0,08 g |
| Jaja : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
warzywa 41 % (groszek 18 %, cukinia 11 %, marchewka 7 %, zielona papryka, por), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z indyka 8 %, skrobia kukurydziana, olej (...)
prix: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Risotto_maison_Obiadek_avec_la_dinde_juteuse_z_indykiem/24252.htmlwarzywa 50% (kawałki ziemniaków 19 %, kawałki marchewki 11 %, odtworzony przecier pomidorowy 8,3 %, groszek, por, papryka 3 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5(...)
prix: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Gulasz_drobiowy_z_pieczarkami/109730.htmlwarzywa 57 % (odtworzony przecier pomidorowy 24 %, cukinia 23 %, marchewka 7 %, cebula), woda użyta do przygotowania, gotowany makaron 12 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja(...)
prix: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Makaron_z_morszczukiem_i_warzywami/112598.html2027-12-17
warzywa 54 % (*kawałki kalafiora 34 %, *kawałki ziemniaków 20 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5 %, odtworzone mleko pełne 8 %, mąka kukurydziana, olej rzepak(...)
prix: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Biale_warzywa_z_indykiem_w_sosie/112602.html2027-04-23
warzywa 70 % (ziemniaki, odtworzony przecier pomidorowy 20,8 %, marchewka 17 %, dynia 8 %), woda użyta do przygotowania, mięso z kurczaka 8 %, gotowany makaron 6,5 % (mąka z p(...)
prix: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Bobovita_zupka_krem_z_dynia_kurczakiem_i_kluseczkami/113436.htmlwarzywa 52,5 % (ziemniaki, seler, marchewka 6 %, cukinia 4 %, szpinak 4 %, cebula, groszek 2 %), woda użyta do przygotowania, mięso z królika 8 %, gotowany makaron 4 % (mąka z(...)
prix: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_zupka_krem_z_krolikiem_i_kluseczkami/113438.htmlwarzywa 66 % (odtworzony przecier pomidorowy 23,7 %, ziemniaki, seler 10 %, marchewka 6,5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, mięso wołowe 8 %, gotowany makaron 5,7 % (mą(...)
prix: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Gulasz_z_wolowina_i_makaronem/113442.html2027-03-04
warzywa 47 % (marchewka 19 %, batat 12 %, pasternak, odtworzony przecier pomidorowy 5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, gotowana kasza bulgur (z pszenicy) 9 %, mięso z (...)
prix: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Kaszotto_Kasza_bulgur_z_indykiem_i_batatem/121182.html2027-12-12






Panier dachat