BoboVita deserek jabłko, po 4. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 214 / 51 kJ / kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,2 g |
| - kwasy nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany, w tym: | 11 g |
| - cukry | 8,8 g |
| Błonnik | 1,8 g |
| Białko | 0,3 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 11 mg (44 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
Comment ajouter un avis?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
jabłka 40 %, woda użyta do przygotowania, banany 28 %, skrobia kukurydziana, zagęszczony sok: cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
prix: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/pommes_de_table_avec_dlicate_banane/28714.htmlprix: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/les_pommes_et_les_pches_solaire_i_jablka/28716.html2027-05-20
prix: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/les_pommes_et_les_baies_mres_i_gruszki_Williamsa/28718.htmljabłka 70 %, banany 15 %, jagody 7 %, maliny 5 %, mąka ryżowa, zagęszczony sok z aronii, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
prix: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/fruits_bananes_avec_des_fruits_de_la_fort_i_owoce_jagodowe/31086.html2027-08-13
prix: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Prune_premire_cuillre_caf_sch/38667.htmlbrzoskwinie 35 %, jabłka 25 %, woda użyta do przygotowania, banany 12 %, mąka ryżowa, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
prix: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/les_pommes_et_les_bananes_avec_des_pches_jablka_i_banany/28715.html2028-01-07
gruszki Williamsa 42 %, jabłka 40 %, mirabelki 8 %, morele 8 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
prix: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Salade_de_dessert_avec_des_fruits_dt_z_owocow_lata/28719.htmljabłka 56,8 %, banany 20 %, woda użyta do przygotowania, zagęszczony sok jabłkowy, mąka owsiana 2 %, skrobia pszenna bezglutenowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
prix: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/fruits_des_pommes_avec_des_bananes_avec_la_farine_davoine_z_kleikiem_owsianym/24321.html






Panier dachat