BoboVita obiadek warzywa z indykiem, po 5. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 253/60 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 1,8 g |
| - kwasy nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany, w tym: | 7,3 g |
| - cukry | 1,8 g |
| Błonnik | 1,8 g |
| Białko | 2,8 g |
| Sól | 0,05 g |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 0,15 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Comment ajouter un avis?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
warzywa 48 % (marchewka 28,5 %, ziemniaki 17 %, por 2,5 %), woda użyta do przygotowania, skrobia pszenna bezglutenowa, olej rzepakowy
prix: 4,29 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/soupe_de_lgumes_de_lgumes_frais/27985.htmlprix: 4,29 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Soupe_de_carottes_avec_du_riz_z_ryzem/27986.htmlwoda użyta do przygotowania, warzywa 23 % (marchewka 15 %, pietruszka, por 1,5 %, seler), ryż gotowany 21 %, mięso z kurczaka 8 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, natka (...)
prix: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/soupe_de_bouillon_de_poulet_avec_du_riz_z_ryzem/18865.htmlwarzywa 41 % (groszek 18 %, cukinia 11 %, marchewka 7 %, zielona papryka, por), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z indyka 8 %, skrobia kukurydziana, olej (...)
prix: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Risotto_maison_Obiadek_avec_la_dinde_juteuse_z_indykiem/24252.htmlwarzywa 37 % (marchewka 19 %, pietruszka 7 %, seler, cebula, brokuły 2 %), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 19 %, mięso cielęce 8 %, olej rzepakowy, natka pietruszki,(...)
prix: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/bouillon_de_soupe_dlicate_de_veau_avec_du_riz_z_ryzem/24265.htmlwarzywa 49 % (odtworzony przecier pomidorowy 22 % , marchewka 17 %, pietruszka 5 %, por), wodą użyta do przygotowania, gotowany ryz 16 %, mięso z kurczaka 9,5 %, olej rzepakow(...)
prix: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Soupe_de_tomate_avec_le_poulet_doux_et_riz_z_kurczakiem_i_ryzem/24268.html2027-05-14
warzywa 64,5 % (marchewka 33 %, ziemniaki 19 %, odtworzony przecier pomidorowy 12,5 %), woda użyta do przygotowania, mięso z kurczaka 8 %, skrobia pszenna bezglutenowa, olej r(...)
prix: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Bouquet_Obiadek_de_lgumes_avec_un_poulet_dor_z_kurczakiem/24270.htmlwarzywa 53 % (odtworzony przecier pomidorowy 26 %, marchewka 22 %, cebula), ryż gotowany 22 %, woda użyta do przygotowania, ryba z dorszowatych 9 %, skrobia pszenna bezgluteno(...)
prix: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Lgumes_Obiadek_avec_les_poissons_dlicats_z_delikatna_ryba/28754.html






Panier dachat