BoboVita Kluseczki z wołowiną po burgundzku i marchewką, po 15. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 287/68 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2,5 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,7 g |
| Węglowodany | 8,1 g |
| w tym cukry | 0,9 g |
| Błonnik | 1,2 g |
| Białko | 2,8 g |
| Sól | 0,25 g |
| Seler : | Zawiera |
| Jaja : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
warzywa 54 % (*kawałki kalafiora 34 %, *kawałki ziemniaków 20 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5 %, odtworzone mleko pełne 8 %, mąka kukurydziana, olej rzepak(...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/w_sosie/112602.html2027-04-23
warzywa 54 % (odtworzony przecier pomidorowy 30 %, ziemniak, puree z marchewki 6,3 %, cebula, kawałki marchewki 3,3 %, suszona marchewka 1,6 %), gotowany makaron 18 % (semolin(...)
price: 6,15 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Makaron_gwiazdki_z_szynka_w_sosie_pomidorowym/121360.html2026-10-16
warzywa 41 % (groszek 18 %, cukinia 11 %, marchewka 7 %, zielona papryka, por), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z indyka 8 %, skrobia kukurydziana, olej (...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Obiadek_z_indykiem/24252.htmlwarzywa 50% (kawałki ziemniaków 19 %, kawałki marchewki 11 %, odtworzony przecier pomidorowy 8,3 %, groszek, por, papryka 3 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 8,5(...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/z_pieczarkami/109730.htmlwarzywa 50 % (odtworzony przecier pomidorowy 38 %, *kawałki papryki 7 %, cebula), *kawałki gotowanego makaronu 17 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku), woda użyta (...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_._i_papryka/109732.html2028-01-09
warzywa 57 % (odtworzony przecier pomidorowy 24 %, cukinia 23 %, marchewka 7 %, cebula), woda użyta do przygotowania, gotowany makaron 12 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja(...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/i_warzywami/112598.html2027-12-17
warzywa 70 % (ziemniaki, odtworzony przecier pomidorowy 20,8 %, marchewka 17 %, dynia 8 %), woda użyta do przygotowania, mięso z kurczaka 8 %, gotowany makaron 6,5 % (mąka z p(...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/._kurczakiem_i_kluseczkami/113436.htmlwarzywa 52,5 % (ziemniaki, seler, marchewka 6 %, cukinia 4 %, szpinak 4 %, cebula, groszek 2 %), woda użyta do przygotowania, mięso z królika 8 %, gotowany makaron 4 % (mąka z(...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/i_kluseczkami/113438.html






Shopping Cart