BoboVita deserek brzoskwinie, jabłko i mango, po 8. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 240/57 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,1 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 12 g |
| - cukry | 9,5 g |
| Błonnik | 1,7 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,03 g |
| Witamina C | 15 mg (60 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
jabłka 56,8 %, banany 20 %, woda użyta do przygotowania, zagęszczony sok jabłkowy, mąka owsiana 2 %, skrobia pszenna bezglutenowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
price: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/z_kleikiem_owsianym/24321.htmlprice: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/._i_pomarancze/28721.htmlprice: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/i_jablka/29578.htmljabłka 51 %, banany 20 %, sok jabłkowy odtworzony z zagęszczonego soku, maliny 10 %, przecier z czarnej marchwi, mąka kukurydziana 2,4 %, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
price: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_i_maliny_z_kaszka_kukurydziana/55837.htmlbrzoskwinie 35 %, jabłka 27 %, woda użyta do przygotowania, banany 10 %, kiwi 5 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
price: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_._._jablka._banany_i_kiwi/55869.htmlprice: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/./28713.htmljabłka 40 %, woda użyta do przygotowania, banany 28 %, skrobia kukurydziana, zagęszczony sok: cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
price: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/28714/28714.htmlbrzoskwinie 35 %, jabłka 25 %, woda użyta do przygotowania, banany 12 %, mąka ryżowa, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
price: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/jablka_i_banany/28715.html2028-01-07






Shopping Cart