BoboVita deserek sałatka z owoców lata, po 5. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 237/56 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,2 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 12 g |
| - cukry | 9,3 g |
| Błonnik | 2,1 g |
| Białko | 0,5 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 18 mg (72 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
brzoskwinie 35 %, jabłka 25 %, woda użyta do przygotowania, banany 12 %, mąka ryżowa, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
price: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/jablka_i_banany/28715.html2028-01-07
price: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/./28713.htmljabłka 40 %, woda użyta do przygotowania, banany 28 %, skrobia kukurydziana, zagęszczony sok: cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
price: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/28714/28714.htmlprice: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/i_jablka/28716.html2027-05-20
price: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/i_gruszki_Williamsa/28718.htmljabłka 70 %, banany 15 %, jagody 7 %, maliny 5 %, mąka ryżowa, zagęszczony sok z aronii, zagęszczony sok cytrynowy, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
price: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/i_owoce_jagodowe/31086.html2027-08-13
price: 4,82 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/38667/38667.htmljabłka 56,8 %, banany 20 %, woda użyta do przygotowania, zagęszczony sok jabłkowy, mąka owsiana 2 %, skrobia pszenna bezglutenowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
price: 5,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/z_kleikiem_owsianym/24321.html






Shopping Cart