BoboVita Superbohater Mus dynia z marchewką i jabłkiem, po 6. miesiącu

BoboVita Superbohater Mus dynia z marchewką i jabłkiemBoboVita Superbohater Mus dynia z marchewką i jabłkiem
masa netto
80 g
Data przydatności:
2027-07-26
cena za kilogram
47,38 zł / kg
ranking
5.0/5
Kod kreskowy(EAN):
5900852074837
Cena: 3,79 zł
3.79 PLN 2027-07-26 NewCondition

jabłko 59 % dynia 30 % marchew 10 % zagęszczony sok cytrynowy witamina C


Obliczona wartość odżywcza na 100g Wartość energetyczna (kJ) 157 Wartość energetyczna (kcal) 37 Tłuszcz (g) 0 w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0 Węglowodany (g) 7.6 w tym cukry (g) 6.6 Błonnik (g) 2 Białko (g) 0.5 Sól (g) 0.02 Witamina C (mg) 20 Nagłówek tabeli odżywczej Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza Wartości odżywcze 100 g produktu Wartość energetyczna 157/37 kJ/kcal Tłuszcz, w tym: 0 g - kwasy nasycone 0 g Węglowodany, w tym: 7,6 g - cukry 6,6 g Błonnik 2,0 g Białko 0,5 g Sól 0,02 g Witamina C 20 mg (80 %)** ** % zalecanego dziennego spożycia Structured Nutrition EU 100 g produktu % Wartość energetyczna 157 kJ Wartość energetyczna 37 kcal Tłuszcz 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 7.6 g w tym cukry 6.6 g Błonnik 2 g Białko 0.5 g Sól 0.02 g Witamina C 20 mg 80% Reference Intake Statement Reference Intake Statement - % zalecanego dziennego spożycia


Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.





    inne produkty w kategorii Musy w tubkach

    BoboVita Superbohater Mus dynia z marchewką i jabłkiem w sklepie dodomku.pl należy do kategorii Musy w tubkach. W tym dziale aktualnie dostępnych jest innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    BoboVita Mus owocowy w tubce BoboVita Mus owocowy w tubce
    jabłko i banany po 4. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-07-07
    BoboVita Mus owocowy w tubce BoboVita Mus owocowy w tubce
    morele z jabłkiem i gruszką po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-13
    BoboVita Mus owocowy w tubce BoboVita Mus owocowy w tubce
    jabłko i truskawki z bananem po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-06-27
    BoboVita Mus owocowy w tubce BoboVita Mus owocowy w tubce
    jagody i jabłka z bananem po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-07-15
    BoboVita Mus owocowy w tubce BoboVita Mus owocowy w tubce
    banan z mango i mlekiem kokosowym po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-02-12
    BoboVita Mus w tubce JogoMi! BoboVita Mus w tubce JogoMi!
    z truskawkami i malinami po 8. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    10
    Data przydatności
    2026-12-19
    BoboVita Mus z błonnikiem gruszka z BoboVita Mus z błonnikiem gruszka z
    buraczkiem i suszoną śliwką po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-13
    BoboVita Mus z wit.C dla odporności BoboVita Mus z wit.C dla odporności
    banan z jagodami i czarną porzeczką po 6. miesiącu 80 g
    47,38zł/kg

    Cena: 3,79 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-05-06
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5