BoboVita Mus owocowy w tubce morele z jabłkiem i gruszką, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 218/52 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,1 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 11 g |
| - cukry | 10 g |
| Błonnik | 1,7 g |
| Białko | 0,4 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 20 mg (80 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii Musy w tubkach
BoboVita Mus owocowy w tubce morele z jabłkiem i gruszką w sklepie dodomku.pl należy do kategorii Musy w tubkach. W tym dziale aktualnie dostępnych jest innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_truskawki_i_wisnie_z_bananem/73780.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmlgruszka 59 %, suszona śliwka 15 % (suszona śliwka, woda), marchewka 15 %, burak 10,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_z_blonnikiem_gruszka_z_buraczkiem_i_suszona_sliwka/113563.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_jablko_i_banany/48292.htmljogurt naturalny (z mleka) 40 %, ser twarogowy (z mleka) 20 %, banany 13 %, truskawka 10 %, malina 5 %, jagody 5 %, cukier, mąka ryżowa, stabilizator: pektyny, naturalny aroma(...)
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_w_tubce_JogoMi_z_truskawkami_i_malinami/85099.html2026-07-18
Cena: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_Swinka_Peppa_jagody_i_jablka_z_bananem/96734.html






Koszyk z zakupami