BoboVita Drugie Śniadanko jabłko, gruszka, pomarańcza z kaszką owsianą i manną, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 228/54 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,2 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 11 g |
| - cukry | 9,4 g |
| Błonnik | 2,1 g |
| Białko | 0,6 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 20 mg (80 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
inne produkty w kategorii Musy w tubkach
Wyrób firmy BoboVita o nazwie Mus jabłko, gruszka, pomarańcza z kaszką owsianą i manną. Produkt utrwalony termicznie: pasteryzowany został przypisany do kategorii Musy w tubkach. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_Swinka_Peppa_jagody_i_jablka_z_bananem/96734.htmljabłko 62 %, gruszka 20 %, przecier z suszonej śliwki 15 % (suszona śliwka, woda), mąka kukurydziana 2,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Drugie_Sniadanko_gruszka._jablko._suszona_sliwka_z_kaszka_kukurydziana/122111.html2026-09-17
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_truskawki_i_wisnie_z_bananem/73780.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmlgruszka 59 %, suszona śliwka 15 % (suszona śliwka, woda), marchewka 15 %, burak 10,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_z_blonnikiem_gruszka_z_buraczkiem_i_suszona_sliwka/113563.html






Koszyk z zakupami