BoboVita Mus owocowy w tubce banan i jabłko z truskawką i kiwi, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 245/58 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,2 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 13 g |
| - cukry | 12 g |
| Błonnik | 1,9 g |
| Białko | 0,6 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 20 mg (80 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii Musy w tubkach
Produkt Mus banan i jabłko z truskawką i kiwi. Produkt utrwalony termicznie: pasteryzowany firmy BoboVita znajduje się w kategorii Musy w tubkach, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu Musy w tubkach:
Cena: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlCena: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmljabłko 48,7 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_jagody_i_jablka_z_bananem/73775.htmlCena: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmljabłko 29 %, banan 24,5 %, jogurt naturalny typu greckiego (z mleka) 15 %, jagody 10 %, jeżyny 7,5 %, truskawki 7,5 %, czarna marchew, mąka ryżowa, koncentrat składników miner(...)
Cena: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_w_tubce_JogoMi_owoce_jagodowe_z_bananem/96726.htmlgruszka 59 %, suszona śliwka 15 % (suszona śliwka, woda), marchewka 15 %, burak 10,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_z_blonnikiem_gruszka_z_buraczkiem_i_suszona_sliwka/113563.htmljabłko 49 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_z_wit.C_dla_odpornosci_banan_z_jagodami_i_czarna_porzeczka/113565.htmljogurt naturalny (z mleka) 40 %, ser twarogowy (z mleka) 20 %, banany 13 %, truskawka 10 %, malina 5 %, jagody 5 %, cukier, mąka ryżowa, stabilizator: pektyny, naturalny aroma(...)
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_w_tubce_JogoMi_z_truskawkami_i_malinami/85099.html2026-10-30






Koszyk z zakupami