BoboVita mus Masha&Niedźwiedź banan i jabłko z napojem migdałowym, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 286/68 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,8 g |
| - kwasy nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany, w tym: | 14 g |
| - cukry | 11 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,01 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Preis: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_Swinka_Peppa_jagody_i_jablka_z_bananem/96734.htmljabłko 62 %, gruszka 20 %, przecier z suszonej śliwki 15 % (suszona śliwka, woda), mąka kukurydziana 2,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Preis: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Drugie_Sniadanko_gruszka._jablko._suszona_sliwka_z_kaszka_kukurydziana/122111.html2026-09-17
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Ein_Freund_in_einem_Rohr_mit_BirnenFrucht_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlPreis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Ein_Freund_in_einem_Rohr_Strawberry_Banana_Apple_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruchtmousse_aus_Banane_und_Apfel_mit_Erdbeere_und_Kiwi_banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmljabłko 48,7 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Preis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruchtmousse_mit_Beeren_und_pfeln_mit_Banane_jagody_i_jablka_z_bananem/73775.htmlPreis: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Fruchtschaumbanane_mit_Mango_und_Kokosmilch_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmljogurt naturalny (z mleka) 40 %, ser twarogowy (z mleka) 20 %, banany 13 %, truskawka 10 %, malina 5 %, jagody 5 %, cukier, mąka ryżowa, stabilizator: pektyny, naturalny aroma(...)
Preis: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_JogoMi_Dessert_mit_Erdbeeren_und_Himbeeren_z_truskawkami_i_malinami/85099.html2026-10-30






Einkaufswagen