BoboVita Drugie Śniadanko gruszka, jabłko, suszona śliwka z kaszką kukurydzianą, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 269/64 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,1 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 14 g |
| - cukry | 11 g |
| Błonnik | 2,1 |
| Białko | 0,5 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 20 mg (80 %) |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Mleko : | Nie zawiera |
inne produkty w kategorii Musy w tubkach
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak BoboVita Drugie Śniadanko gruszka, jabłko, suszona śliwka z kaszką kukurydzianą do kategorii Musy w tubkach.
Cena: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_Swinka_Peppa_jagody_i_jablka_z_bananem/96734.htmljabłko 77 %, gruszka 15 %, pomarańcza 5 %, mąka owsiana pełnoziarnista 1,5 %, kasza manna (z pszenicy) 1,3 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Drugie_Sniadanko_jablko._gruszka._pomarancza_z_kaszka_owsiana_i_manna/122112.html2026-06-19
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_truskawki_i_wisnie_z_bananem/73780.htmlCena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmlgruszka 59 %, suszona śliwka 15 % (suszona śliwka, woda), marchewka 15 %, burak 10,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
Cena: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_z_blonnikiem_gruszka_z_buraczkiem_i_suszona_sliwka/113563.html






Koszyk z zakupami