BoboVita obiadek warzywa w potrawce z królikiem, po 5. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 270/64 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 2,0 g |
| - kwasy nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany, w tym: | 8,2 g |
| - cukry | 2,1 g |
| Błonnik | 1,8 g |
| Białko | 2,5 g |
| Sól | 0,07 g |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 0,15 mg |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnej zawartości sodu. |
| Seler : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Soja : | Nie zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 4 ocen.
warzywa 56 % (marchewka 35 %, ziemniaki 16 %, groszek 3 %, por 2 %), woda użyta do przygotowania, mięso z indyka 9,5 %, skrobia pszenna bezglutenowa, olej rzepakowy
precio: 4,29 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Verduras_Obiadek_con_pavo_aromtico_z_indykiem/20748.htmlwarzywa 48 % (marchewka 28,5 %, ziemniaki 17 %, por 2,5 %), woda użyta do przygotowania, skrobia pszenna bezglutenowa, olej rzepakowy
precio: 4,29 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/sopa_de_verduras_de_verduras_frescas/27985.htmlprecio: 4,29 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Sopa_de_zanahoria_con_arroz_z_ryzem/27986.htmlwoda użyta do przygotowania, warzywa 23 % (marchewka 15 %, pietruszka, por 1,5 %, seler), ryż gotowany 21 %, mięso z kurczaka 8 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, natka (...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/sopa_de_caldo_de_pollo_hecho_en_casa_con_arroz_z_ryzem/18865.htmlwarzywa 41 % (groszek 18 %, cukinia 11 %, marchewka 7 %, zielona papryka, por), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z indyka 8 %, skrobia kukurydziana, olej (...)
precio: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Risotto_casero_Obiadek_con_el_pavo_jugoso_z_indykiem/24252.htmlwarzywa 37 % (marchewka 19 %, pietruszka 7 %, seler, cebula, brokuły 2 %), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 19 %, mięso cielęce 8 %, olej rzepakowy, natka pietruszki,(...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/delicado_caldo_de_la_sopa_de_ternera_con_arroz_z_ryzem/24265.htmlwarzywa 53 % (odtworzony przecier pomidorowy 26 %, marchewka 22 %, cebula), ryż gotowany 22 %, woda użyta do przygotowania, ryba z dorszowatych 9 %, skrobia pszenna bezgluteno(...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Verduras_Obiadek_con_pescados_delicados_z_delikatna_ryba/28754.htmlwarzywa 63 % (marchewka 31 %, odtworzony przecier pomidorowy 12,5 %, ziemniaki 12 %, dynia piżmowa 5 %, cebula), woda użyta do przygotowania, mięso wieprzowe 8 %, gotowany ryż(...)
precio: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Jugosa_De_Cerdo_Con_Verduras_wieprzowina/77139.html2027-10-09






Carrito de compras