BoboVita obiadek warzywa z indykiem, po 5. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 253/60 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 1,8 g |
| - kwasy nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany, w tym: | 7,3 g |
| - cukry | 1,8 g |
| Błonnik | 1,8 g |
| Białko | 2,8 g |
| Sól | 0,05 g |
| kwas α-linolenowy (ALA) | 0,15 g |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Jaja : | Nie zawiera |
| Mleko : | Nie zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
warzywa 48 % (marchewka 28,5 %, ziemniaki 17 %, por 2,5 %), woda użyta do przygotowania, skrobia pszenna bezglutenowa, olej rzepakowy
price: 4,29 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/vegetable_soup_of_fresh_vegetables/27985.htmlprice: 4,29 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Carrot_soup_with_rice_z_ryzem/27986.htmlprice: 4,29 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/First_teaspoon_Broccoli/38666.htmlwarzywa 58,5 % (marchewka 40 %, ziemniaki 16 %, seler 2,5 %), woda użyta do przygotowania, mięso z królika 8,5 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy
price: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Vegetables_in_a_stew_with_rabbit_z_krolikiem/111688.htmlwoda użyta do przygotowania, warzywa 23 % (marchewka 15 %, pietruszka, por 1,5 %, seler), ryż gotowany 21 %, mięso z kurczaka 8 %, skrobia kukurydziana, olej rzepakowy, natka (...)
price: 6,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/soup_homemade_chicken_broth_with_rice_z_ryzem/18865.htmlwarzywa 66 % (odtworzony przecier pomidorowy 36 %, marchewka 20 %, pietruszka 6 %, por), gotowany makaron 13 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku), woda użyta do pr(...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Obiadek_noodles_with_vegetables_and_turkey_z_warzywami_i_indykiem/24251.htmlwarzywa 41 % (groszek 18 %, cukinia 11 %, marchewka 7 %, zielona papryka, por), woda użyta do przygotowania, gotowany ryż 17 %, mięso z indyka 8 %, skrobia kukurydziana, olej (...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Obiadek_homemade_risotto_with_juicy_turkey_z_indykiem/24252.htmlwarzywa 47,9 % (marchewka 28,5 %, ziemniaki 14 %, seler 2 %, groszek 2 %, por 1,4 %), woda użyta do przygotowania, mięso cielęce 8 %, mleko pełne, skrobia kukurydziana, olej r(...)
price: 7,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/Obiadek_vegetables_in_a_delicate_fricassee_of_veal_w_potrawce_z_cielecina/24254.html






Shopping Cart