BoboVita Mus Świnka Peppa jabłko i truskawki z bananem, po 6. miesiącu

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 253/60 kJ/kcal |
| Tłuszcz, w tym: | 0,2 g |
| - kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany, w tym: | 13 g |
| - cukry | 13 g |
| Błonnik | 1,8 g |
| Białko | 0,4 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina C | 20 mg (80 %)* |
| *% zalecanego dziennego spożycia |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
price: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_Swinka_Peppa_jagody_i_jablka_z_bananem/96734.htmljabłko 62 %, gruszka 20 %, przecier z suszonej śliwki 15 % (suszona śliwka, woda), mąka kukurydziana 2,5 %, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
price: 3,99 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Drugie_Sniadanko_gruszka._jablko._suszona_sliwka_z_kaszka_kukurydziana/122111.html2026-09-17
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_morele_z_jablkiem_i_gruszka/48293.htmlprice: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_Mus_owocowy_w_tubce_jablko_i_truskawki_z_bananem/48294.htmlbanan 33 %, jabłko 28,5 %, truskawka 20 %, kiwi 17 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/banan_i_jablko_z_truskawka_i_kiwi/73773.htmljabłko 48,7 %, banan 29,5 %, czarna porzeczka 10 %, jagoda 10 %, czarna marchew, witamina C, zagęszczony sok cytrynowy
price: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/jagody_i_jablka_z_bananem/73775.htmlprice: 3,79 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/banan_z_mango_i_mlekiem_kokosowym/73784.htmljogurt naturalny (z mleka) 40 %, ser twarogowy (z mleka) 20 %, banany 13 %, truskawka 10 %, malina 5 %, jagody 5 %, cukier, mąka ryżowa, stabilizator: pektyny, naturalny aroma(...)
price: 4,49 zł
PLN https://bobovita.dodomku.pl/BoboVita_JogoMi_z_truskawkami_i_malinami/85099.html2026-10-30






Shopping Cart